Міжнародний благодійний фонд Олександра Андріюка

Філософія благодійництва

None

ФІЛОСОФІЯ БЛАГОДІЙНИЦТВА

 

Кожна людина заслуговує бути щасливою. Але всі ми народилися і виросли в різних умовах, маємо різні можливості і перспективи. Мені пощастило більше, комусь - менше. Тому я вважаю своїм обов'язком, в силу своїх можливостей, підтримати людей, які не по своїй волі опинилися у скрутних ситуаціях. Ця нерівність змушує мене щоранку прокидатися і ще більше працювати і рухатися вперед.

 

Для мене благодійність - це симбіоз чогось сакрального, що йде з глибини серця, і усвідомленого вибору у житті. Творити добрі справи, не вимагаючи нічого у заміну, творити на благо комусь і не чекати "плюсика в карму". Це обов'язок кожної людини, і мій у тому числі, підтримувати один одного.

 

Я переконаний, що благодійність, як і щастя, люблять тишу. Тривалий час я допомагав близьким та знайомим в міру можливостей. Але прийшов до висновку, що цей процес потрібно оптимізувати і дати йому системність, чіткість і перспективу розвитку. Оскільки є багато людей, які хочуть допомогти, але не знають як це зробити. Саме ця думка спонукала мене створити Міжнародний благодійний фонд (далі МБФ).

 

Як в політиці кажуть, що короля формує свита, так само і мій Фонд неможливий без команди однодумців, активістів і просто хороших небайдужих людей. Завдяки злагодженій роботі команди, підтримки друзів і фінансової участі в наших акціях та проектах ми благоустроюємо світ навкого нас і намагаємося зробити його трішки добрішим - даючи надію, допомагаючи жити і рятуючи життя.

 

Приєднуйтесь до нашої команди, нам важлива Ваша підтримка і активна життєва позиція. 

 

Не чекайте добра, а творіть його самостійно щодня!

 

 

З повагою, Олександр Андріюк