Міжнародний благодійний фонд Олександра Андріюка

Принципи роботи

None

ПРИНЦИПИ НАШОЇ РОБОТИ:

 

Прозорість.

У роботі ми керуємося виключно чіткими та зрозумілими категоріями. Для нас важлива прозорість усіх процедур і прийняття рішень. Ми виключаємо у роботі комерційний або державний вплив.

Кожен наш партнер, співробітник і волонтер розділяє нашу позицію і у своїй діяльності орієнтований лише на допомогу людям.

 

Відкритість та чесність.

Без стін. Без формальних кордонів. Без обмежень для розумних і благих ідей.

МБФ працює в атмосфері відкритості, готовності до співпраці та конструктивної критики. Для нас важливо побудувати двосторонній зв'язок з партнерами, представниками ЗМІ та державного сектору. Тільки в діалозі і взаємодовірі можна досягнути ефективної роботи і бажаних результатів.

 

Доцільність. 

Закон доцільності говорить: "Віддаючи, отримуй в замін своє і понад те, ще трохи!" Дотримуючись цього закону, для нас важливо побачити результати своєї діяльності - щасливі очі людей, яким ми допомагаємо.

Кожне рішення приймається раціонально, виважено, без зайвих емоцій і думок третіх осіб.

 

Ефективність.

МБФ надає допомогу системно і в обумовленому зарання напрямку. Наше завдання - допомготи людині (групі людей), які опинилися у конкретній ситуації, відповідно до наших можливостей та внутрішнього регламенту.

 

Нейтральність.

Завдання Фонду - створення умов для гідного життя і повноцінного розвитку нації. Наша діяльність не залежить від політики та політиків, комерційних інтересів третіх осіб. Для нас важливо допомогти кожній людині, яка цього потребує, не залежно від віку, раси, політичних і релігійних поглядів, національності і т.д.